| smileforpicturexD a întrebat:

Heywinking uite care e treaba stiu ca intrebarile astea despre baiatul de care iti place sunt niste cliseelaughing) deci :him este un tip destul de dragut adica pentru mine e pffffflaughing))) as vrea sa va intreb daca merita atentia mea? eu sunt o fire foarte crazy si traiesc pe alta planeta, el este prietenul meu cel mai bun din cls 1laughing) si nu vreau sa-l pierd dar nu reusesc sa-mi dau seama daca intr-adevar il plac sau nu si daca si el simte aceleasi lucruri pentru mine happy ne tachinam ne "luptam" stam ff mult timp impreuna, multi dintre prietenii mei chiar cred ca suntem un cuplu asa ne conportam laughing))))) dar de la un timp ne privim fix in ochi atunci cand vorbim uneori are tendinta sa ma ia in brate iar cand face asta simt ca inima imi bubuie de fericire si imi vine sa-l sarut :X dar cate-o data e foarte nesuferit si se comporta urat atunci cand vorbesc mai mult cu fetele si mai ales cand vorbesc despre fostul meu prieten. ieri ne-am certat din cauza ca nu mai vreau sa stau cu el in banca si ca nu-l mai bag in sema dar nu pot sa stau mai mult de cateva ore suparata p el si nu-mi raspunde la telefon. credeti ca merita sa distrug prietenia pentru o relatie cu el?

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Pai in iubire este posibil orice daca tu il iubesti atat de tare spune-i si daca el simmte acelasi lucru pentru tine atunci veti fi un cuplu dragut,daca nu te place treci peste.Fa cum iti spune inima,tu nu esti indragostita %la suta de el ai zis deci incearca sa intri in amnaunt,jucativa un joc prin care sa vezi daca te place (adevar sau provocare, sticluta, biletelul etc)si pune o prietena de a ta sa intrebe bafta thumbs up

2 răspunsuri:
| nicoll7 a răspuns:

Nu prea merita deoarece tu tiai construit o prietenie cu el pe care risti sa o pierzi in cateva zile ...saptamani sau poate luni. depinde doar de tine daca vrei sa risti toate astea :*:* sper sa faci alegerea corecta

| zuzikuu a răspuns:

Si eu am aceiasi poveste vu "amicul" meu ne comportam ff apropiat de vreo 5 ani(ne cunoastem de vre-o14)winking eu zic sa nu ajungi ca mine sa fie prea tarziu... daca el nu face primul pas ar trebui sa o faci tu!