| nenuco a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vara trecuta am avut primul iubit si am stat cu el vreo2 luni dar la un moment dat mama ma obligat sa renunt la el zicand ca anul asta scolar este foarte important deoarece dau examen ca e tigan(dar nu este) si a inventat tot felul de motive ca sa ne desparta cu toate ca ne iubeam unul pe altul si tineam unul la altul. Am stat separati pana in februarie anul acesta cand am inceput sa vb din nou. El a fost foarte deprimat de faza cu despartire si nu a mai avut nicio relatie.acum suntem din nou impreuna dar fara sa stie parintii mei. Ce ar trebui sa fac sa le spun sau sa ii mai las ca sa treaca un timp? Va rog sa ma ajutati:-(

Răspuns Câştigător
| Reea6 a răspuns:

Nu trebuie sa le spui neaparat amandurora, ii poti spune mamei sau parintele cu care te intelegi mai bine dar e bine sa le spui, pentru ca pot afla din greseala ( in timp tot vor afla) si poate fi mai rau. Mult succes