| didisor112000 a întrebat:

Am nevoie de micute sfaturii din partea >vostra:"
Se pare ca m-am indragostit din noulaughing.e vorba de un baiat ce sta fata in fata cu blocul meu acum recent statea in parculetul din spatele blocului.dar nu ne-am vorbit pana a 3 zi;-? dupa am jucat backet impreuna; 3 am inceput sa argumentam tot felul de subiecte banale;-? nu dupa mult timp i-a cerut numarul meu de telefon la o prietena;-? dupa am inceput sa vorbim;-? intr-o seara m-a chemat afara, fiind sing acasa i-am zis sa vina la mine sus, a stat max 2 ore si in perioada asta de timp vorbim tot felul de lucruri legte de viitor etc, iar ieri m-a chemat pana jos sa ii dau un FOC o.0 stupid! si tot ieri o prt de-a mea s-a intalnit cu el pe strada si la intrebat daca a mai vb cu mine? raspundul lui a fost nu pentru ca nu mai am mesaje;-? aici am nevoie de voi. oare ma place;-s? sa fac eu primul pas sa il sun sa il chem afara :-s?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Folositi eficient parculetul din spatele blocului... Esti la scoala?

| Alexa920 a răspuns:

Nu pot sa iti raspund. concret. poate te crede o amica mai apropiata. nu stiu cand sunteti voi singuri. incerca sa atingi un subiect din asta mai. si o sa afli poate adica eu cred ca te cunosidera o amica caum nu stiuwinking bafta

| day4moka a răspuns:

Buna...parerea mea este k el af trebui sa faca primul pas in cazul in care nu e prea timid. Niciodata nu bagati prietenii la mijloc daca ai ceva de vb cu el vb. direct nu prin altcineva.bafta kiss

| Amalia178 a răspuns:

Te place intr-un fel, dar pe de alta parte nu este foarte interesat de tine.sad Ar trebui sa-l lasi pe el sa fac primul pas sa vezi ce fel de intentii are cu tine.winkingSper ca te-am ajutat.:*