| sarbucristina a întrebat:

Astazi eram pe la mine pe la scara cu niste prietene.Era pe afara si fostul meu prieten cu un prieten de al lui.Se tot plimba pe langa scara mea si se uita la mine. Dupa ceva timp, prietenele mele au plecat in casa si eu am luat rolele sa ma plimb, si el tocmai statea pe o banca cu prietenul lui.Se uita din nou la mine si apoi prietenul lui m-a chemat pana la el.Am vorbit putin cu el si s-a bagat si fostul in seama cu mine....si nu stiu cum sa ajuns sa vorbim de "noi"si de relatia care am avut-o si fostul mi-a spus"oricum numai ma intereseaza ce faci tu"m-a durut ceea ce mi-a zis si am plecatsad.
De ce credeti ca a spus acest lucru:-

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ţi-a spus asta doar să te facă să suferi. Oricum, nu te mai gândi la ce ţi-a spus, sunt doar nişte vorbe aruncate în vânt. Dacă lui nu îi mai pasă de tine, să fie sănătos, nu ai nevoie de el. Puteai să îi spui şi tu cam aşa "dacă nu îţi mai pasă, atunci de ce te tot uiţi la mine? schimbă-ţi privirea în altă parte! ". Baftă scumpo!

| RaLuCa23 a răspuns:

Tocmai pentru ati face rau! Nu trebuie sa il iei in seama! Daca te-ar jicni in ultimu hal orice persoana straina nu te-ar durea asa tare cum dor vorbele fostului! Trebuia sa il intrebi si tu atunci de ce se uita ca...vitelu la tine continu!

| Carmenssyta a răspuns:

Probabil numai ca sa te supere.Nu ar trebui sa il iei in seama. Cel mai bine ar fi sa il ignori! E normal ca te doare dar sunt 7492849043 baietii pe lumea asta.Sigur sunt si pentru tine, si unul chiar mai bundecat ex-ul tau!:*

| jovy a răspuns:

Probabil sa te supere.eu zic sa te porti cu indiferenta fata de el (se zice indiferenta doare tare)

| dariusetare a răspuns:

Ca nu te mai iubeste

| eSSenCeQuiS a răspuns:

De prost