| MADALINAAAA a întrebat:

am nevoie de raspunsurile si parerile voastre... vreau sa imi fac comanda de un relax&tone dar nu stiu daca e bun. ajutati-ma

dau funditahappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un aparat de relaxare, slăbirea o faci cu o alimentație săracă în calorii și multă mișcare fizică!
Pa, pa.

| morena a răspuns:

Si eu l-am luat, si te asigur ca e foarte bun! Pentru masaj, pentru relaxare, daaar,, e foatre importanthappysa ai pe cineva sa te ajute! Pentru ca te doare mana cat il ti, si nu ajungi usor peste tot! Si apoi te mai si plictisesti!happy
Dar totusi sa stii ca-si merita banii! Cumpara-l si spune-mi ca nu-i asa! paaa

| Awndre a răspuns:

Cumpara-ti happy dar sa nu te astepti la rezultate minune cum e la televizor. Aparatul relax and tone doar tonifiaza si face pielea mai fina. Nu slabeste. poate diminueaza celulita dar NU slabeste. >big grin

| MADALINAAAA explică:

Va rogg ajutati-ma

| danyelo112 a răspuns:

Buna miss ND. poti sa iti iei un relax&tone fara probleme... e foarte bun si e usor de folosit.