| HeloKity a întrebat:

Buna TPU.Am mare nevoie de sfaturile voastre, spuneti-mi daca e bun intra-devar relax&tone.Astept toate raspunsurile voastre.

Funditatongue

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Nup. De obicei cele de la teleshopping nu sunt bune. Matusa mea si-a luat Relax&Tone si nu face prea mare chestii, si s-e strica repede. Al ei este deja stricat si cei de la care l-a cumparat nu au vrut sa il schimbe desi era in garantie. Porcarii! Funda?

3 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nu.Matusa mea a luat.Am incercat si eu.Nici o schimbare.Nimic.A irosit banii pe o tampenie.

| Dσℓℓу a răspuns:

Am luat eu acu 2 luni.Nu e bun de nimica...nu se obsrva nimic.si de abia si merge.sa stricat de 2 orioh go on.iti zic sa NU ITI IEI...

| UniQue_1752 a răspuns:

Nu... Si nici nu da tot ce include pachetul oh go on