| BlancaFantasma a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un mic ajutor de la voi. v-am mai zis de colegul meu cu ochi albastrii nu stie ce`mi face dar ma deruteaza mereu cu privirea lui minunata.cand il vad cum se uita la mine parca ma emotionez nu stiu cum sa spunsadtreaba e ca nu vreau sa`mi placa de el ca nu cred ca sentimentul e reciproc in fine suntem si colegi de bancahappycum sa fac sa-l "evit" daca eu nu pot sa nu ma uit la el in ore sau sa nu vorbesc cu el? inainte eram doar atrasa de privirea lui frumoasa dar acum parca e altceva si nu vreausadhelp! funda ps am 18 ani deci nu e chestie de copii...

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing si eu am un coleg cu ochi albastri si mereu ma uit la el in ochi
desi nu imi place de el.
pai daca iti place nu e mai bine sa ii dai de inteles?
in fine.nu te mai uita le el sau incearca sa te muti cu altcineva in banca.