| BlancaFantasma a întrebat:

Buna TPUsad am nevoie de un mic ajutor de la voi. v-am mai zis de colegul meu cu ochi albastriistraight face nu stie ce`mi face dar ma deruteaza mereu cu privirea lui minunata.cand il vad cum se uita la mine parca ma emotionez nu stiu cum sa spunlaughingtreaba e ca nu vreau sa`mi placa de el ca nu cred ca sentimentul e reciprocwhistling in fine suntem si colegi de bancastraight facecum sa fac sa-l "evit" daca eu nu pot sa nu ma uit la el in ore sau sa nu vorbesc cu el?raised eyebrowsinainte eram doar atrasa de privirea lui frumoasa dar acum parca e altcevastraight face si nu vreausad help! fundabatting eyelashes ps am 18 ani deci nu e chestie de copiilaughing

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma explică:

Spartakus nu`mi pot schimba colegul de banca asta e legelaughing

| ZEU93 a răspuns:

Schimba-ti colegul de banca si incearca sa nu te uiti in ochii lui, asta e cea mai importanta arma a baietilor laughing

| XSecretLov3X a răspuns:

Hmm sincer nu prea stiu...incearca si tu sa vezi ce vrea de la tine si daca este frumoos rau d toot si lui ii place d tine...cine stie? poate iese ceva big grin. Parerea mea

| LoGaS a răspuns:

Deci in primul rand gaseste-ti alt coleg/colega de bancalaughing) Apoi incearca sa nu te mai uiti la el si sa ti-l scoti din cap. De exemplu in recreatii iti iei colegele si iesi "la agatat" pe hol sau prin curtea scoliilaughing Parerea meabig grin