| Rebeeca17 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un sfat! Imi place foarte mult de un baiat, stiu ca si lui ii place de mine, dar nici unul dintre noi nu face primul pas.Tot timpul ne certam doar dintr-o prostie, si suntem amandoi foarte orgoliosi si incapatanati.Chiar imi place foarte mult de el, ce sa fac? mi-e si rusine sa-i spun ca vreau sa fiu cu el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte. Nu trebuie neparat sa-i spui " vrei sa fi prietenul meu?", ajunge doar sa-l prinzi la un moment dat cu garda jos si sa-l saruti...si vezi cum reactioneaza cu siguranta o sa-i placa si apoi totul va decurge de la sine

1 răspuns:
| DouăPuncteParanteză a răspuns:

Fata daca chiar il iubesti invita-l la un suc si spune-i ce simti, iar daca sentimentele sunt reciproce intreaba-l daca vrea sa fie cu tine