| Ana8567 a întrebat:

Am nevoie urgent de o clinica unde as putea face avort în Anglia! Va rog mult!

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă ai nevoie urgent, cauți pe TPU?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sadrian46):

Mai anul trecut intreba in bacau, mai demult intrebase de pilula de a doua zi... si are in puii mei vreo 21 de ani. Cica educatie. Deci duduia baga pilule de a doua zi ca pe aspirine, are cel putin un avort la activ, si acum intreaba de avort in UK. Din ce observ, nu prea o duce capul. Cel mai probabil stie engleza cit stiu eu araba.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?
Mai gândește-te, mai târziu s-ar putea să regreți.

| Irinel15123532 a răspuns:

Avortul e crima, NU face asa ceva. Citeste noul testament.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Poate te mai gândești dacă într-adevăr e ok să faci avort.

| sadrian46 a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Dacă gunoi a băgat, gunoi iese. Avortul este o crimă după mine.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru sadrian46):

Și după mine.

| Vikaa a răspuns (pentru sadrian46):

''Dupa mine avortul este o crima'' o fi, dar una destul de folositoare. Uita-te ce e prin orfelinate, mai bine avorteaza decat sa ajunga inca un amarat la casa copilului.

| sadrian46 a răspuns (pentru Vikaa):

Nu, un amărât e în viață, nu aruncat la gunoi ca un vierme, când era în burta mamei.

| Vikaa a răspuns:

Intereseaza-te si tu, daca stii engleza.Domnilor,si ce ati vrea sa faca cu un biet copil nedorit, va ajunge la casa copilului, asa mai bine avorteaza decat sa aiba copilul de suferit.

| andiceasu95 a răspuns:

M-am uitat putin prin intrebarile tale, si cred ca varsta ta este de 22 de ani, esti matura de ce nu accepti copilul pe care l-ai facut?