| iubb a întrebat:

am niste intrebari: 1. daca faci dragoste la 15 ani are ceva? 2. daca faci dragote relatia poate fii mai stransa? 3. se observa vreo schimbare? 4. voi la ce varsta v-ati inceput viata sexuala? 5. cum a fost?love struck >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Bybyutzzzz a răspuns:

1. nu are nimica, adica, na, daca voi chiar va iubiti... 2. depinde, daca totul va fi pe placul amndurora va fi mai stransa, iar daca nu iese bine, poate chiar sa se raceasca relatia 3. da, adica, veti fi mai apropiati 4. nu s-a intamplat inca asta

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai. 15 ani e o varsta cam micuta. in fond ai toaaata viata la dispozitie sa o faci.
si o faci numai daca te simti tu pregatita, nu ca sa faci relatia mai stransa
daca te iubeste cu adevarat o sa te astepte pana esti tu pregtita :*

| iubb explică (pentru lolly_3072):

Stiu ca la 15 ani e o varsta mica dar chiar ne iubim si ma simt pregatita:*

| anonim9874 a răspuns:

1. eh ce dracu sa aiba? o sa e umplem de cretineti atata doar
2. mai stransa de atat?laughing)
3. dupa 9 luni se observa mai multe schimbari atat la abdomenul tau lucrat din greu cat si la macheaj ti-se va muta domiciliu zilnic probabil ....si curand dupa o sa incepi de produci bani singura
4. la 18 ...cum ar fi normal si sanatos
5. a fost special

| MadaliNNNNNNN a răspuns:

1.Nu are nimica eu am facut la 14 si 2. da devine mai stransa 3 nu se observa nk 4. a fost mistoooooooooooooo