| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am niste pete rosii pe capul penisului ce sa fac? o fi de la masturbare? funda?

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Te mai intrebi din ce cauza? Orice"frecare"lasa urme!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai masturbeaza te da nu l maltrata... vezi daca nu ti dispar sa te duci la un control;

| Andrei258 a răspuns:

Si eu am o dunga rosie pe mijlocul lui tot aceeasi forma am fost la dermato venerologie si nu mi a prescris nimic nici nu mi zis ceva insensul ca se ia sau nu nici deunde am luat o stati linistit nu este de la masturbare si eu o practicam inainte cel mai sigur cred ca este de la sapun gel de dusi etc sunteti ipohondru adica este pe stres cititi etichetele si mergeti la medic

| Andrei258 a răspuns:

Nu o frec e dela stres sunt ipohondrumedicul nu a zis nimic ca se i a sau si nici deunde am luat o adica de pe wc sau ceva de genul deci e pe stres sau dela sapun

| Narcis0102 a răspuns:

Frate da e de la masturbare.Dar stai linistit ca trece.+ ca ai facut si o infectie. Oricine mai pateste asta! Deci, lejer!winking