| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega pecare o plac, nu stiu daca simte si ea la fel! Cateodata imi da un fel de semne, dar cateodata ma respinge nu stiu ce sa fac. Sper sa ma ajutati (Funda)

Răspuns Câştigător
| Nim3niAltul a răspuns:

Vrea ca tu sa faci primul pas si de accea cand e indiferenta cand te place, vrea sa combine 2 stari de spirit.intro seara ia-o de mana si trageo intr-un spatiu mai retras spune-i tot ce simti si saruto.metoda cea mai bunahappy funa?

3 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea ce sentimente are fata de tine. Asa o sa stii sigur. Si iti sugerez sa faci asta fata in fata, nu pe un site de socializare, asta daca nu esti timid. Bafta!

| Molecula a răspuns:

Intreab-o. Nu ai nimic de pierdut. Intreab-o sa nu mai stai intre 2 intrebari si vezi ce raspunde.

| mariumarius a răspuns:

Incearca sa-i spui direct sau daca tot nai curaj, dai un pic de gandit si poate isi da seama adica spune-i ceva mai pe ocolite asa...multa bafta