| Danielita a întrebat:

Buna TPU.Am o imprimanta Canon, dinaceea care are doua tusuri negre unul rosu unul galben si unul albastru.Acum cateva zile mi s-a terminat un tus negru si acum cu orice culoare as face scrisul imi scoate foaia goala.De ce? Ce sa ii fac ca sa mearga? Urgent deoarece trebuie sa trag ceva la ea pentru maine la scoala ...SCUZATI categoria dar este urgent. Multumesc

1 răspuns:
| matei418 a răspuns:

Deci sunt cartuse individuale, probabil unica folosinta, s-au golit si le arunci. Maine nu se face scoala in primul rand, in al doi-lea rand, scoate cartusele din imprimanta, ia niste vata cu apa si da-i putin pe duze... ar putea ajuta sa mai scoti o farama de tus