| Danielita a întrebat:

Buna TPU.Am o imprimanta Canon, dinaceea care are doua tusuri negre unul rosu unul galben si unul albastru.Acum cateva zile mi s-a terminat un tus negru si acum cu orice culoare as face scrisul imi scoate foaia goala.De ce? Ce sa ii fac ca sa mearga? Urgent deoarece trebuie sa trag ceva la ea pentru maine la scoala. SCUZATI categoria dar este urgent. Multumesc

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ti s-a terminat tusul negru ori cel color trebuie sa-ti cumperi altul ori sa ti-l reincarci ceea ce e mai ieftin asa.