| maria1417 a întrebat:

Need help...tocmai ce am reincarcat cartusurile la imprimanta hp( pe cel negru si pe cel color) si am o problema cu cel negru.cateodata nu mi-l citeste imprimanta si imi arata ca e gol, iar cand mi-l citeste si arata ca are tus in el si vreau sa trag ceva la imprimanta imi scoate scrisul foarte rau...cu multe dungi negre

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Ruleaza un Printhead Aligniament - asta va rezolva problema dungilor negre. Pentru a rezolva problema detectiei nivelului de incarcare a cartuselor, va trebui sa cauti pe net instructiunile de resetare a lor pentru modelul tau de imprimanta si sa le urmezi. happy

Bye-Bye! wave

| MissDi a răspuns:

Atunci nu e de la tus ci de la inprimanta.

| maria1417 explică:

Dorikut...am facut ce ai zis dar degeaba...tot asa mi le scoatesad