| Zzoomless7 a întrebat:

Buna TPU.
Am o intebare legate de calculatoare.
De ce nu imi merg USB-urile?
Am mouse si tastatura, nu merge de loc...cand bag mouse-ul nu mi`l detecteaza; cand bag tastatura se aprind cele 3 beculete din dreapta-sus.
Care o fi problema?
Camera web merge perfect...cablul de date pentru. telefon merge perfect.
De ce sa nu mearga mouse-ul si tastatura?
Am windows Xp SP3...
Dau FUNDA MARE...
Scz Categoria...cred ca e cea mai accesata...

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Intra in bios si vezi daca usb controller este pe disable.da-l pe enable! tongue Daca nu stii sa intri in bios da-mi uin mesaj tongue!
Cand se deschide pc dai "delete" tongue

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Si pentru ca suntem la categoria asta, USB-urile nu merg din lipsa de Dragoste si Sex.
De tine era vorba happy

| Cici_6929 a răspuns:

Controleaza porturile usb sau vezi in bios