| Emiily a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare. acum in momentul asta nu stiu exact ce simt. Imi plk de un baiat. de 3 ani (X). Dar nu m-am mai intalnit cu el de mult timp. Si de un timp mai eu cu prietenele mele mai iesim seara cu kativa copii printre care este un baiat (Z). Cat timp ne-am intalnit cu Z nu m-am prea gandit la X si asta este ceva ce nu am mai facut pana acum. Z este glumet se uita la mine vorbim.si multe altele dar X nu ma baga in seama nu vorbim. Puteti sa imi spuneti si mie ceva pareri. Adica sa il las de tot pe X si sa ma uit mai mult la Z. Eu inca mai am sentimente pentru X si sunt mai mari si mai persistente decat pentru Z. dar presupun ca asta se poate schimba. Z a fost provocat sa ma pupe pe obraz si a facut-o dar la keilalti nu prea era inkantat. funda la cel mai bun raspuns...va rog nu raspunsuri rautacioase

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ramai cu z se vede ca cu x nu ai nikio sansa. nu iti mai pierde ati 3 ani din viata si traiesteooooooo

| bia0000 a răspuns:

Cu timpul o sa il iubesti mai mult pe z timpul vindeca ranile si x nu te merita

| Barbaraaa a răspuns:

Eo zic sa interg sa t apropi mai mult d Z ca X poate are p altcineva si poate nu t placestraight face

| vicky09gui a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti urmezi inima, dar daca zici ca x nu te baga in seama de aici rezulta ca nu il interesezi si poate ar fi mai bine sa il dai uitarii si din cate spui se pare ca z te place si poate e genul de om cu care te-ai putea intelege bine

| Emiily explică:

Awwww:X mersi mult pentru ce ai zis bia. chiar mersi mult

| Emiily explică:

Mersi mult la toti si va multumesc si pentru ca nu ati scris ceva de genu: ooo proasta esti... ziceam si eu...mersi