| Chachi913 a întrebat:

Am o întrebare. Am facut-o luna asta de 3 ori si protejat. Menstruatia mi-a venit, n-am nicio problema dar totuși maneloanele au început sa dea o tenta de maro, un roz spre maro. sunt cam îngrijorată. sarcina n-are cum sa fie pentru ca mi-a venit. E posibil sa fie o dereglare hormonala?

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Editeaza intrebarea ca m-a bufnit rasul laughing
." sarcina n-are cum sa fie pentru ca mi-a venit."
Fa-ti un test de sarcina

| IepurasPerfect a răspuns:

Problema e din cauza ca ai facut sex doar de 3 ori pe luna. e prea putin. fa-o mai des si o sa-ti fie binewinking