| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare.Am fost la pisoar si imi e frica ca am atins precum dupa aceea mi-am clatit mainile cu apa pentru 1 secunda sau 2 si peste 10 minute aveam mainile uscate si i-am dat finger iubitei mele. Exista vreo sansa de sarcina? Imi pare rau pentru intrebarea aceasta si cum am formulat-o dar sunt panicat.

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Crezi ca a fost cineva inaintea ta care a decis sa se "elibereze" fix la pisoar? laughing

| dullcat a răspuns:

Exista sanse de infectie si alte distractii. Dupa ce mergi la o toaleta publica se spala mainile cu apa calda si sapun timp de 1 minut, in niciun caz cu apa doar 1-2 secunde. Sper totusi ca esti troll, fiindca mi-e groaza sa citesc si sa imi imaginez ce vor pati unele fete din cauza celor ca tine care au 0 educatie, 0 bun simt si 0 notiuni de igiena, dar au totusi chef de sex.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa rămână gravida.

| VoidEternal a răspuns:

Ce ti-e frică că ai atins la pisoar creștine? Bățul fertilității magice?

| Miruna333 a răspuns:

Nu... Nu exista vreo sansa in viata asta

| AHHHHaaaa a răspuns:

Vei vedea peste 9 luni laughing