| anonim_4396 a întrebat:

Salut, probabil este o intrebare proasta, dar sunt panicat. Daca faci sex si iti dai drumul, mergi te speli si astepti 10-15 minute si apoi iti pui un nou prezervativ si faci iar sex este vreo sansa sa mai curga sperma de la prima ejaculare si sa iasa din prezervativul care a fost pus bine si nu s-a spart.
Intreb asta pentru ca am vazut ceva labiile mari ale iubitei mele care semana ca sperma si imi e sa nu se fi intamplat vreo chestie naspa.

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Chestia aia alba este de la iubita ta. Și bărbatul și femeia produc fluide de lubrifiere. Dacă tu ai avut prezervativ, lichidul este produs de ea din cauza excitației. Spor!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca faci protejat, e pus bine si nu se sparge n-are cum sa ramana.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa apara vreo sarcina.

| Neagu_Ana-Maria_2001 a răspuns:

Dacă nu s-a spart prezervativul tau nu se intampla nimic. Și dacă te-ai spălat si ai mai stat timp de 10 min nu e nimic. E posibil sa fie de la ea? chestia aia albălaughing sti. Sloboz?