| Cristi1220 a întrebat:

Salut! Am o curiozitate legata de acest lucru, daca in urma unui oral care mi-a fost facut eu am pus mana pe ''barbatia mea'' fara ca mana mea sa atinga nici lichid preejaculator nici sperma...etc si m-am si spalat pe maini dupa cu apa si sapun, dupa care mi-am si dezinfectat mainile si i-am facut un ''teasing'' iubitei mele acolo jos, chiar daca doar prin zona clitorisului sa zic asa, exista vreo sansa de sarcina nedorita? Am citit pe reddit acest subiect si este foarte controversat, din moment ce am practicat si eu sa spun asa, sunt curios! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea unei sarcini in astfel de conditii cum sunt cele precizate in prezenta intrebare, ar reprezenta un miracol identic cu nasterea pruncului sfant.

| Cristi1220 explică (pentru corbulalbrosu):

Indiferent daca fata era sau nu in perioada fertila? laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Cristi1220):

Indiferent in proportie de 99, 999%

| Cristi1220 explică (pentru corbulalbrosu):

Si totusi, daca am mai facut asta si inainte dar atunci nu am fost atat de precoce sa zic asa, in sensul ca dupa ce mi-a facut oralul nu m-am mai spalat pe maini sau dezinfectat si eu mi-am atins ahem..barbatia? Ma indoiesc sincer, daca vedeam ca am ceva ramas pe degete sau asa nu mai eram prost sa ii umblu acolo jos, ar cam fi cazul sa ii vina menstruatia, ultima data i-a venit pe 5 aprilie, si cam am paranoia asta, daca nu ii vine? ce ma fac?, etc.

| Cristi1220 explică (pentru Cristi1220):

Revin dupa cateva zile, menstruatia i-a venit chiar mai devreme, dvs ati spus ca de pe 2 sau 3 ar trebui sa inceapa, ei i-a venit cu vreo 5 zile mai devreme, cam pe 28, ciudat este ca a fost mai rau decat in primele 2 zile, mi-a zis ca doar 2 zile a durut-o burta si a sangerat, restul zilelor nu, ce ar putea sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| Lusiaa a răspuns:

Nu sunt sanse.