| Andreyy01 a întrebat:

Buna TPU !Am o intrebare cam ciudata de zis.Deci imi place de o fata si o visez dese ori si cand sunt in preajma ei simt nevoia sa o sarut .Dar nu i-am spus inca ca-mi pl de ea si nu stiu cum sa o fac !Si sa va mai spun ceva eu sunt cam rusinos cand vine vorba de spus Te plac sau te iubesc si nu mam sarutat niciodata(am 15 ani).

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa-i dai un mesaj. Sau sa-i vorbesti pe net. Ia-i id-ul, si incearca sa dezbati subiectul asta!
Nu cred ca va fi deranjata daca va stii ca nu ai mai sarutat, sau ca-ti doresti sa faci lucrul acesta cu ea!
Cel mai bine este sa spui ce ai de zis, apoi poate vei regreta ca n-ai facut-o, gandindu-te ce-ar fi fost daca totusi ai fi facut-o.
Bafta!

1 răspuns:
| Infernia a răspuns:

Salut. Cea mai buna metoda este sa o iei prin surprindere, sa prinzi curaj si sa o saruti. Nu mai sta atat pe ganduri. Actioneaza rapid pana nu o va face alt baiat.