| MuzicXqZ a întrebat:

SaLuT TpU! Este asa greaw sa iubesti? Si cum ii poti spune persoanei iubite ca o iubesti?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Sa uibesti e atunci cand simti ca plutesti si nu te mai gandesti la nimic altceva decat la acea persoana si la anumite momente petrecute impreuna
nu este rau sa iubesti doar ca trebuie sa iti alegi un moment potrivit pentru toate
si...ii poti spune pe mes sau prin intermediul unor prieteni in cazul in care esti o persoana mai timida
in schimb daca ai destul curaj ai putea sa prinzi un moment potrivit in care sa fiti doar voi doi si sa ii spui ca o/il placiwinking

| MODAlex a răspuns (pentru AnGeL):

Raspuns primit!
Discutie inchisa!

| AnGeL a răspuns (pentru MODAlex):

laughing

| MuzicXqZ explică (pentru AnGeL):

Asa m-am gandit si eu dar daca nu ma va placea va zice ca nu ii place de mine

| AnGeL a răspuns (pentru MuzicXqZ):

Ar fi bine sa incerciwinking nu ai nimic de pierdut

6 răspunsuri:
| Valentin333 a răspuns:

E normal sa iubesti. Si nu e greu sa spui cuiva ce simti daca te simti mai in largul tau poti sa ii spui pe mess

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Te iubăsc! Ai bani?smug