| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place baietilor cel mai mult din punct de vedere sexual?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sexul,Mihaela draga!
Sexul in sine,ideea de sex,incitarea la sex,tot ce are legatura cu el!
Ca fiecare are un fel anume care-i place mai mult,o pozitie preferata,o fantezie deosebita,un fetis straniu, tine de gusturile personale, oamenii nu sunt identici!
Regula generala e sexul, asta le place.happy
Regula particulara o vei gasi in bratele iubitului tau, impreuna cu el.happy
Poate ai inteles.

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru greece12):

Multumesc greece12. Iti multumesc din suflet pentru ca m-ai facut sa deschid ochii.

12 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Sex oral surpriza! laughing

| Ramster a răspuns:

Cand ne bagam penisul undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le place ca fata sa le-o frece. faza cu suptu e lipsa de respect, numai daca ea o face de bunavoie nu sa fie intrebata

| Domiinic a răspuns:

Mie personal imi place sa dau m**e.

| Anonim187 a răspuns:

Orice penetrare pe orice gaura care o aveti laughing

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru Anonim187):

Nu prea e raspunsul la care ma asteptam. mai astept si altele. Vreau sa stiu care e placerea cea mai mare

| Anonim187 a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

Sexul oral si normal.

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru Anonim187):

Sexul oral se poate face si cu prezervativ? Este neaparat sa faci pana ejaculeaza? Daca da ai idee ce gust are sperma?

| Anonim187 a răspuns (pentru MihaelaOtilia):

Se poate face si cu prezervativ dar... e cam naspa.
daca nu esti inca pregatita sa finalizezi sexul oral poti vorbi cu "norocosu" sa nu ejaculeze in gura ta. happy

| GigiBaston a răspuns:

Oral, obligaotriu pana ejaculeaza!

| KingDark a răspuns:

Asa nu te supara mihaela da la baieti le place mai mult sexul oral adica scuze pentru exprimare (sa le sugi penisul)