| kurdistan a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare ce ma macina pe mine si iubita mea. Poate suna vulgar sau pervers dar suntem curiosi daca femeile musulmane in timpul actului sexual poarta valul specific religiei lor.
Dam funda

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Femeile musulmane se pot dezbraca de fata cu sotul lor, nu cu alti barbati.

| kurdistan explică (pentru doctorandus):

Asta stiam, dar am citit si ca intretin relatii sexuale anale fara ca acestea sa fie permise. in momentul in care partenerul respectiv nu este viitorul sot se dezbraca?

| Violleta2022 a răspuns:

La musulmani femeile sunt obligate sa poarte valul doar cand ies din casa si in nici un caz in timpuls exului, cand se dezlantuie ca orice femeie patimasa.
In ce priveste sexul arabioacelor, probabil sunt extrem de senzuale, judecand dupa cumpararea celor mai scumpe desuuri si neglijeuri pe care le cumpara, ca sa le poarte in intimitate cu sotul lor.