| xSebyXD a întrebat:

Bună TPU! Am o întrebare, cum aș putea întreba o femeie dacă aș putea face sex cu ea?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pot veni cu dumneavoastra sa sifonam lenjeria de pat? Numai sa nu ti-o dea sa i-o speli.

| ania a răspuns:

Cere-o de nevasta si casatotreste-te cu ea prima data.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti intreba pe nimeni daca vrea sa faca sex cu tine, ca te trezesti ori palmuit, ori cheama Politia, daca se simte amenintata.
Poti merge la iesirea din orasul tau, unde sunt prostituatele si cu 100-200 lei iti ofera o partida de sex, de care doresti.

| Mariaa005 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si posibile boli cu transmitere sexuala, nu merge chiar asa

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai ce legatura ai tu cu,femeia respectiva? o cunosti?
e prietena,amica, iubita?
Daca e asa ar cam trebui sa vrea si ea, mai ales daca ati ajuns la un anumit stadiu al relatiei voastre!
NU poti aborda pur si simplu o femeie pe strada intreban=o daca daca face sex. Daca tine la deminitatea ei te refuza fara doar si poate, te trezesti cu picior in locurile sensibile, ba chiar acuzat de hartuire.

Răspuns utilizator avertizat
| Jonas94 a răspuns:

Poți să o întrebi simplu:
-Te fuți?

| Mariaa005 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi, devine putin stânjenitor, îi dai de inteles si cea mai buna varianta dupa parerea mea o chemi la un film cu multe scene erotice, daca stie dinainte ce film e, cu siguranta stie ca urmează sa faceti sex, daca e de acord sa vina la filmul ala cu tine, mai mult ca sigur e de acord )

| Dragos1727 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi, trebuie sa isi dea ea seama singura din gesturile, actiunile si vorbele tale
Daca esti foarte apropiat de ea ai poti spune si in fata nu ai nimic de pierdut, dar intr-un mod nu foarte serios.