| Smileee a întrebat:

Bună.

Vin cu o întrebare şi eu.
Dacă ai avea posibilitatea de a vorbi cu idolul tău, ce l-ai întreba?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Păi, ăăă... ce faci?

| EnterSandman a răspuns:

Eu sunt fan Metallica dar imi place foarte mult... Dave Mustaine(idolu meu,"cand ma fac mare vreau sa ma fac ca elrolling on the floor")
Subliniez ca sunt fan Metallica deoarece Dave a fost la Metallica dar a fost dat afara si nu mai sunt in relati bune laughing...deci
Dave rullzz!
si cred ca las intreba cum dracu reuseste sa creeze aceste solouri incredibile.si las intreba daca vrea sa imi explice cum fac solou de la Architecture Of Aggression, pentru ca ma chinui de cateva saptamana sal fac...si numi iese.bagameas sa-mi bag in ea de viata.laughing

| Smileee explică:

@CARLI : Nu vreau să te contrazic, dar eu sunt fană Justin Bieber şi vreau să îţi aduc la cunoştinţă că are 17 ani, nu 51.
Nu ştiu de unde ai auzit prostia aceasta.

O zi bună în continuare.

| Caaty a răspuns:

M-am gandit de multe ori la asta si mi-am dat seama ca as avea sa-i spun idolului meu o multime de lucruri(ca e cel mai tare, ca are cea mai frumoasa voce din lume si lista continua).Cat despre intrebari...nu cred ca ar fi doar una.As incepe de la mancarea preferata, melodia, filmul, etc...si pana la ultima iubita sau ceva de genu
Dar pana o sa-l intalnesc am timp sa le pun in ordinehee hee

| PsychSţev a răspuns:

thinking
Probabil aş leşina, deci nu aş mai avea cum să-i spun ceva.

Totuşi, dacă aş avea posibilitatea asta, l-aş întreba de ce pana lui nu vine şi în România să susţină un conceert. blushing
Şi de ce poartă mereu aceeaşi blugi. straight face

blushing

| CARLI a răspuns:

Daca este ea/el cu adevarat pe scena si daca se distreaza distrandu-i pe altihappy.Nu ca Justin Bieber fals.El nu are 16 ani sau cat spune el.Are 51 de ani si aceea e vocea lui dar nu si fata aia e falsa si la fel si parul. Sper sa primesc funda!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

As fi prea socat ca sa mai zic ceva