| gabi4 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare...Cum as putea sa intru in discutie cu un baiat pe care il stiu doar din priviri?
PS:e cu mine in schoala dar e cu o clasa mai mare ca mine.Va rog sa imi raspundeti cat mai repede.As da funda daca as sti cum.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa faci rost de ID lui si vorbiti. te poti lega de maanunte banale, important e sa va imprieteniti.

| gabi4 explică (pentru Elena1234456):

Multumesc mult de sfat...as vrea sa am macar o prietena care sa imi dea sfaturi asa de utile dar din pacate nu am...

| Elena1234456 a răspuns (pentru gabi4):

Nici eu nu mai am nici o amica apropiata, dar se poate si fara.Curaj :*

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Arata-i sanii laughing

| gabi4 explică (pentru Rebecca009):

Ideea e ca eu am doar 12 ani...dar mersi de raspuns.