| sebba1 a întrebat:

am o intrebare :

Cum pot face o fata sa fie geloasa pe mine (fosta pr)

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Prefate ca vorbesti la telefon(sau chiar vb cu cineva) cu una si spune-i "ubita...; pisi... etc" si imediat uitate la fosta, daca se uita la tine si isi inotarce repede capu si se incrunta putin sau ofteaza, inseamna ca e geloasa.
Sau daca o vrei inapoi, arata-i ca te doare despartirea si ca o iubesti.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E suficient sa te vada cu alta si ii starnesti gelozie.

| h3r a răspuns:

Geloasă pe tine nu are cum să fie.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă vrei s-o faci geloasă înseamnă că tu ești cel gelos.

Dă-i șansă să fie fericită cu cine vrea, nu cu cine vrei tu.

| Cristiann25 a răspuns:

INDIFERENTA doare cel mai TARE.Fii indiferent si o sa sufere mai mult daca tine la tine decat daca ai face-o geloasa.

| Lik3BoSS a răspuns:

Esti un ratat daca vrei asta.

| Hyōhaku a răspuns:

Combinate cu maica-sa

| DenissaGyöri a răspuns:

Daca iti doresti sa o faci geloasa, inseamna ca inca o mai vrei in viata ta.Iar in acest caz, ar trebui sa te gandesti cum o readuci in viata ta si nu cum sa o faci geloasa..Pentru ca daca nu ai mai avea niciun sentiment pentru ea, atunci nu ti-ar pasa daca este geloasa sau nu, sau te mai iubeste sau nu si te`ai concentra pe prezentul tau happy