| Adinnnna a întrebat:

De ce Barbatu De Lang Mine Vrea sa ma fac geloasa in legatura cu fosta lui iubita de ce.?

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ca ii un tampit si tu ar trebui sa il lasi si sa iti iei unul ca lumea, ca timpul trece si barbatii ca lumea vor fi curand toti luati si nu mai raman decat gunoaiele!

| debarasator63 a răspuns:

Fa-l si tu gelos. Poate ii trece idea de mascul alpha.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Bate apropouri la vreo despartire?

| BadBoy1998 a răspuns:

Cum te face geloasa?

| Adinnnna explică (pentru BadBoy1998):

Pai intodauna eu cu el merg cu el la plimbare si el mie nu imi spuna ca unde merge. si ma uit si vad ca iesim din oras si plus de asta el merge la ea in oras si plus de asta el o priveste pe fosta lui iubita iar eu am observat si cand le am intrebat ca cine ii si am vb urat el ridica mana la mine si plus de asta imi repregine mana si cand se vede cu baiet-i el mereu vorbesc ca tot felul si dupa aia cand fosta lui ii zice ceva se nervos si mereu eu il calmez si abbea il calmez dar in schimb nu stiu de ce fosta lui iubita mereu ii rerureste sa afle drespe barbat care sunt impreuna si cand is lang el catre fata de mine ii spune nu il intereziaza si plus de asta cand nu is lang el ii spune totul altceva! si ma deranjeaza Nu mai stiu ce mai fac ca sunt multe lucuri care nici eu nu inteleg si plus de asta cu cate fete a fost nici una nu a rerusit sa il fac sa uite de prima lui. fosta lui sotie ..mai ales ei doi au ceva impreuna nu stiu ce mai fac sunt multe de povesti! t si plus de asta ma deranjeaza ca ce are fosta lui iubita mai special fata decat am eu?

| Maria3458 a răspuns (pentru Adinnnna):

Nu e pentru tine gaseste unu cum trebuie!

| Adinnnna explică (pentru Maria3458):

Nu inteleg de ce prima lui iubita are ambitia si ii rerureste toate chiar daca pe el il gaeste greu lumea ea cum de il gaeste nu se lasa sa afle drespe el? si el ascunde de mine?

| Maria3458 a răspuns (pentru Adinnnna):

Un om care te iubeste nu te minte si nu te foloseste

| Adinnnna explică (pentru Maria3458):

Pai aia e chestia odata ma minte pe mine si zice nu ii pasa de mine iar aia cand pune pe cineva sa afle mereu. se petrece ceva oare de ce? cu doamne au asta doi de nu se pot uita? si il vad cu zambetu