| AngiiiBlake a întrebat:

Am o intrebare!big grin Am fost cu un baiat un timp si ne-am despartit dintr-un motiv stupid! Suntem la aceeasi scoala, si mi-e cam greu sa-l vad in fiecare zi. Mai comunicam pe mess si la scoala, dar cand ma vede imi zambeste si se uita asa de frumos la mine. Nu stiu ce are. Am auzit ca-i place de o prietena de-a mea si nu stiu ce sa fac! Mi-e greu!sad Credeti ca ar vrea sa ne impacam?happy [Funda!love struck]

Răspuns Câştigător
| Rio4cwalk a răspuns:

Pai depinde de baiat nu toti au un comportament asemanator, dar orice e posibil. daca spuni ca vorbiti s-ar putea sa vrea sa se impace cu tine... parerea mea e sa il intrebi pentru ca el acum poate ca este rusinat ca v-ati despartit. Mult Noroc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil da

| d3utzsa a răspuns:

Pai daca spui ca mai vorbiti pe mess parerea mea este sa ii bati un apropo cevahee hee

| AngiiiBlake explică:

Ne-am mai certat odata, si eu am facut primul pas! Nu mai vreau sa-l fac eu. Apropo: la scoala el sta cu baietii, iar eu cu fetele si el nu-si ia ochii de pe mine!