| blablabla123 a întrebat:

Heiii:*. ce mai faceti; x? as vrea sa va cer si eu parerea
deci imi place de un baiat, am vorbit pe mess acum o saptamana. si era prea dragut imi punea "love struck" si ":*'batting eyelashes. suntem la aceiasi scoala si ne vedem in fiecare zi. cand ma vede imi zambeste si se uita la mine insistent. el este cls a 8-a iar eu a 7-a. in ultimul timp nu mai vrb pe mess decat " buna cf" " buna, bine tU? " "bine" atatsad. credeti ca ma placeeeepuppy dog eyes? funditaaalove struck! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai atunci cand iti punea love struck si :* probabil da,dar acum daca ai zis ca nu prea mai vorbiti si ca, convorbirile voastre sunt mult prea banale, poate si.a pierdut interesul pentru tine.Incearca sa vorbesti cat mai des cu el, insa sa nu pari disperata si sa abordezi subiecte care sa fie pe placul lui. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te place, ce mai stai? pe el vrei sa il pierzi? sa ti l ia alta? nu cred, atunci vorbeste cu el, spune i ce simtiwinking o sa va combinati si gatahappy bafta sa ai si sa mi zici si mie daca l-ai convins happy

| andreitudose09 a răspuns:

Cel mai probabil; eu zic sa te apropii fizic mai mult de el pentru ca mess-ul nu prea rezolva nimic