| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am o intrebare: daca de exemplu te duci la ginecolog pentru controlul de virginitate se vede diferenta dintre un vagin penetrat de un penis sau daca te-ai dezvirginat singura? Am nevoie urgant. Scuzati exprimarea, dar nu stiam altfel cum sa ma exprim... daca puteti da-ti-mi link-uri cu site-uri de genu', dau funda!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta95 a răspuns:

Nu are cum sa se vada vreo diferenta de aceasta, ei vor constata doar ca e peretele rupt, nu si de cine si cum la rupt.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nicoleta95):

Nu stiu..nu sunt sigura de asta..asa am citit undeva...

15 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Iarta-mi curiozitatea, DAR cum Doamne iarta-ma te-ai dezvirginat singura? De ce ai face asta?

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru AllinaDaniella):

Din greseala straight face

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru AllinaDaniella):

Uita-te la intrebarile mele anterioare si o sa-ti dai seama. oricum n-am facut-o intentionat! crying

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Te sfatuiesc sa vorbesti cu mama ta. Esti o copila la 13 ani, orice sfat de pe internet nu iti e de folos.

Vorbeste cu mama ta, povesteste-i ce s-a intamplat. Ea trebuie sa stie lucrurile astea. Si e singura in masura sa te ajute.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru AllinaDaniella):

1. Nu vreau sa afle straight face o sa fie dezamagita (pe mine ma lasa sa fac cam ce vreau, dar asta nu inseamna ca nu trebuie s-o ascult sau sa profit de bunatatea ei) 2.Cu ce sa ma ajute? Acum daca m-am dezvirginat asta e, nu mai pot da timpl inapoi!

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Esti mica, ai nevoie de ajutorul ei. Fie si cu un sfat si tot te ajuta.

Vorbeste cu ea, iti poate face o programare la ginecolog pentru o consultatie. Doctorul o sa vada despre ce este vorba, sa nu ai vreo infectie sau ceva.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru AllinaDaniella):

Nu am nici o infectie, crede-ma! Stiu ce semne sunt daca ai vreo infecie sau ceva. Oricum, multumesc pentru timpul acordat!

| BassHunter13 a răspuns:

Nu se vede..Pentru ca himenul se rupe indiferent ca introduci in vagin un vibrator sau un penis! Dar poti sa ai si surpriza sa mai fi inca virgina daca ai incercat un vibrator pentru ca la unele persoane au himenul mai elastic si nici nu primul act sexual nu se rupe!

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru BassHunter13):

Nu mai sunt virgina din pacate pentru ca mi-a curs sange... daca te uiti la intrebarile pe care le-am mai pus o sa-ti dai seama de asa zisa "poveste" prin care m-am dezvirginat crying

| RAY a răspuns:

Logic ca nu, eu daca ma masturbez acuma tu poti afla daca am facut sex sau m-am masturbat prin dovezi stiintifice vb, putem afla ca esti desvirginata prin dovezi dar cum nu, pentru ca nu se poate, poate daca la un dectector de minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da..numai medicul poate spune daca himenul este intact sau rupt!
FELICITARI! TE-AI DEZVIRGINAT SINGURA, N-AM CUVINTE DE REUSITA TA.
te pup!

| WhiteLover a răspuns:

Nu te-a durut deloc cand te-ai dezvirginat? trebuia sa fi simtit ceva, desi nu stiu daca e chiar vorba de dezvirginare. daca te-ai masturbat imediat dupa ce ti-a trecut ciclul e probabil sa mai fi eliminat din sangele acela, si oricum nu curge doua zile sange cum am inteles ca ai scris acolo, ci o cantitate destil de mica.

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru WhiteLover):

Sigur m-am dezvirginat, mi-a curs sange 2 zilee straight face si alte chestii.

| Miky1 a răspuns:

Da,se cunoaste ca e rupt, cu orice ar fi.Dar sa nu-ti fie rusine de asta, o sa fii mai pregatita la primul contact adevarat.Succes!