| GipsyGirls a întrebat:

Buna TPU :* ...am o intrebare dar va rog fara glume si etc big grin ...as vrea sa va intreb ce se intampla daca inghiti sperma >:"?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Multi inainte. sfaturile mele raman in picioare. nu ai sa patesti nimic, dar nu-ti fa un obicei din lucrul acesta... numai bine

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

S-ar putea sa ti se faca sila si sa vomiti sau pur si simplu ai inghitit si gata.depinde de la caz la caz

| DenisaBiluta a răspuns:

Ti se albesc dintiilaughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se întâmplă nimic, stai LINIŞTITĂ.

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nimic doar o sa faci chist in stomac, cancer, poti ramane sterila etc., alta mancare n-ai gasit?

| LineGuide a răspuns:

Nu se intampla nimic, ci poate numai chesti benefice, nicidecum nocive!

| xanderblackx a răspuns:

O sa-ti creasca ceva rusinos intre picioare... nu, e serioasa intrebarea? n-ar mai nimic (atat vreme cat baiatul nu are vre boala). intereseaza-te ce contine sperma si vezi la ce substanta poti fi alergica happy. haide fi serioasa, nu are nimic, dar nu-ti face un obicei din asta, sfatul meu, pentru ca dupa cate-mi dau seama n-ai o varsta foarte mare, mai bine ti-ai vedea prioritatile si de scoala. numai bine

| GipsyGirls explică (pentru xanderblackx):

Am 19 ani big grin

| xanderblackx a răspuns (pentru GipsyGirls):

Multi inainte. sfaturile mele raman in picioare. nu ai sa patesti nimic, dar nu-ti fa un obicei din lucrul acesta... numai bine

| mamasiita a răspuns:

Serios? ce intrebari pun unii...

| extreme0708 a răspuns:

Nu se intampla chiar nimic, doar gustul depinde de ceea ce a mancat partenerul daca a mancat dulce va fi dulce si asa mai departehappy

| greenwave666 a răspuns:

Cele mai frecvente boli transmisibile de la penis la gură sunt: chlamydia, sifilisul, gonoreea, herpesul sau HPV, un virus extrem de periculos. nu doar zona ta bucală este expusă BTS-urilor, ci şi laringele, esofagul...

| darius1001 a răspuns:

Nai ce sa patesti stai linistita

| Zxcv6 a răspuns:

Nu se întamplă nimic și iubita mea înghite zilnic de 3 ani și e sănătoasă eu mi-am gustato și înghițito e ușor de înghițit mie îmi place și gustul gust cremos dulce și uneori puțin sarat dar e bun chiar acum am înghițit dacă te obișnuiești va fi ca un viciu ca tigara?

| Siksaksok a răspuns:

Sperma daca nu intra in vagin nu are ce sa se intample daca inghiti poate tine loc de miere de albine sau de apa sau de ce vrei tu. Nu are ce sa se intample

| IonutFrt a răspuns:

Nu se intampla nimic! Stai linistita, nu mori!

| emyemanuel a răspuns:

Nu patesti nimic, dar nu-ti fa un obicei ca nu-i bine.