| nexT_2456 a întrebat:

TPU! Am o intrebare! Deci este o fata la lucru care ma omoara cu zile (de la un timp ). Are un comportament foarte ciudat.Se tot baga cu mine in seama, o data imi vorbeste frumos, o data ma ia la misto, mai ales (daca sunt mai multi).O vad cum ma priveste cateodata ca si cand mi-ar tot spune ceva privirea ei ramane retinuta ( cateodata spre mine ), nu am ce sa spun e foarte frumoasa.Dar problema este ca de la un timp mor doar cand o vad ...as sari pe ea sa o sarut sa-i scot impresile din cap, sa vad cum reactioneaza.Ieri urcasesi la masa, ma intalnesc cu ea ...nu spune nimic (probabil mai asteapta sa o bag si eu in seama, s-au nu stiu ) si dupa vreo 5 min venise si ea la masa, si se asezase langa mine ( ea este la facultatea jurnalistica, ma gandesc ca s-ar putea sa se joace si cu creierasul meu ".Dar cum aflu.ce vrea?! Cred ca ieri de 3 ori ma salutat. Asa simt ca este o atractie foarte mare intre noi, mai alex sexuala. M-am gandit de multe ori daca as fi cu ea, ce i-as face! In spatele zambetului ei frumos simt, ca se simte o tristete foarte mare, (si nu doar eu am vazut asta) Ce parere aveti?!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil te place insa este foarte usor influentabila de colegi si de aceea se comporta asa cu tine cand sunt ei prin jur.Invit`o in oras.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiind "baiat mare" ar fi cazul sa actionezi in mod concret si sa intri in vorba cu ea nu cu noi. Lasa timiditatea si actioneaza, probabil asta asteapta ea din partea ta. Succes!

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa ai dreptate, dar nu stiu ce mai astepti. Invita fata in oras!