| MihaiBT a întrebat:

Hei, eu plac o colega de mult timp, de 2 ani! Deci chestia e că vorbeam mult si o intreb eu odata daca ma place si ea a zis ca place pe altul. Nici macar nu a fost cu ala, dar chestia e că în mesaje e cam rece cateodata, cateodata imi pune inimioare si emoticoane la mesaje, dar la scoala nu ma bag in seama deloc cu ea, dar vine ea cateodata si ma salută frumos si se uita frumos la mine. Azi la sport s-a așezat lângă mine si m-a salutat, m-a atins putin cu piciorul si m-a salutat chiar dragut. Tin sa mentionez ca eu ii dădeam mesaj primul mereu, dar o perioadă am lăsat-o si mi-a scris ea prima si aia a fost singura dată. Ce e de facut? Cum o fac sa ma placa cu adevărat, astept intrebari si propuneri, va rog mult

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis că place pe altcineva ar trebui să nu mai insiști, câți ani vrei să mai pierzi după ea?
Mai sunt și alte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varsta ai?

| MihaiBT explică:

Am observat ca are momente cand nici nu ma baga in seama si momente cand se baga chiar ea in fata si ma salută si face niste ochi de aia mari! Deci pur si simplu nici nu stiu ce vrea! Cateodata am zambeste, imi face cu ochiul, la sport s-a așezat lângă mine pe banca si m-a abordat printr-o atingere, ce vrea pana la urma? Tin sa mentionez ca mereu cand am avut nevoie de ajutor si chiar probleme, ea mereu m-a ajutat si mi-a luat si apărarea cand era cazul unui conflict