| FărăNume179 a întrebat:

Am o intrebare. Eram cu iubita mea in pat si ea s-a frecat de mine, deasupra mea dar nu mai mult de 2 minute. Mentionez ca aveam ambii chiloti pe noi. Nu am ejaculat si nici ea nu era in perioada fertila. Sunt sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia data, in care totul s-a desfasurat conform afirmatiei tale rezulta ca in acest caz in care : ""Nu am ejaculat si nici ea nu era in perioada fertila"", se poate afirma fara nicio retinere ori cea mai mica teama ca raspunsul ar putea fi gresit ca este cu totul IMPOSIBIL sa poata sa apara o sarcina ipotetica asa pur si simplu din... neant. Sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Gresit! Tu n-ai auzit de femei care au ramas gravide doar ca s-a uitat lung un barbat la ea?laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Totusi, trebuie admis ca acele situatii reprezinta cazuri destul de rare. big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Da! Si depinde cine a semanat.

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da!
Avand un iubit pampalau, s-ar putea sa ramana insarcinata... Cu altul.

| Celcestietot a răspuns:

Fundă?

| Sofer a răspuns:

Nici dacă se freca de tine fiind dezbrăcați nu rămânea însarcinata. Deci răspunsul este nu.

| Bruno92 a răspuns:

Prin peeting nu va rămâne însărcinată

| Cineva797406016386 a răspuns:

Normal că o să rămână însărcinată dacă v-ați atins oleacă căci spermatozoizi mai nou se transmit wirlles happy

| RaAlexandra a răspuns:

Cum sa rămână daca nu a avut loc nicio penetrare? Daca spermatozoizii nu am ajuns in vagin?

| FărăNume179 explică (pentru RaAlexandra):

Deci este imposibil dacă nu a fost penetrare?

| RaAlexandra a răspuns (pentru FărăNume179):

Exact

| dariasisi7 a răspuns:

Doamne ferește, da ce crezi, că e fecioara maria?

| GHEBOASA a răspuns:

Da!

| Gabriel3103 a răspuns:

O sa avem un nepotel