| Qqqq1 a întrebat:

am o problema, am avut relatie sexuala pe data de 07 iulie eram in perioada fertila cu sanse foarte mare de a ramane insarcinata, tin sa menționez ca am facut sex neprotejat, dar nu a ejaculat in mine, sunt sanse de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea se poate incadra intre 0% si 100% ori altfel spus 50% DA - 50% NU. Depinde de experienta sexuala dar mai ales de capacitatea partenerului de sex de a-si coordona, controla si retine la perfectie ejacularea pe parcursul coitului/sexului. Aceasta intrebare ar fi trebuit sa i-o adresezi lui, partenerului tau de sex, fiindca nimeni dintre noi nu poate sti/cunoaste mai bine decat ei cat este de... experimentat. Multa sanatate! big grin

1 răspuns:
| ghhfchhhh a răspuns:

Da