| izabela321 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat cu prietenul dar nu a ejaculat in mine si a urinat inainte sa o facem exista sanse sa fi ramas insarcinata? eram in perioada fertila

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic intro astfel de situatie ca cea descrisa de tine nu se poate exclude posibilitatea formarii si instalarii unei sarcini insa probabilitatea ca acest lucru sa se intample/produca este extrem de mica doar de cateva procente.Deoarece nimeni nu poate sti cat de bine isi poate controla prietenul tau procesul de ejaculare si din acest motiv nici nu se poate aprecia/emite vreo cifra in procente. Bafta si multa precautie in viitor.

| izabela321 explică (pentru corbulalbrosu):

Da dar am facut-o cam 10 minute si apoi a trebuit sa se masturbeze ca sa ejaculeze, deci nu si-a scos-o chiar atunci. mai exista sanse si asa?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru izabela321):

In acest caz se poate considera ca prietenul tau nu ejaculeaza deloc rapid sau altfel spus "prea usor" in consecinta se poate aprecia ca are multa experienta si se pare ca si o indelungata activitate sexuala ceea ce-l face sa fie stapan pe procesul de ejaculare.Foarte multi barbati procedeaza astel intreaga lor viata si au devenit "tatici" doar in momentul dorit de ei.Este posibil ca si el sa faca parte dintre acesti barbati.Multa sanatate.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, exista asemenenea sanse.

| izabela321 explică (pentru neutrino):

Dar am facut-o 10 minute si apoi s-a masturbat singur ca sa ejaculeze, mai exista sanse si asa?

| Emilian65 a răspuns:

Dar, nu uita ca inainte de ejaculare apare lichidul preejaculator care contine spermatozoizi si care pot duce la o sarcina nedorita, mai ales ca erai in perioada fertila.