| JUSTaRetard a întrebat:

Am o intrebare: imi place de un baiat din scoala si lui CRED ca nu ii place de mine, ii place de una de la mine din clasa. Ce as putea face pentru ai atrage atentia si pentru a ma place si el pe mine?

Răspuns Câştigător
| WlxxWARxxlW a răspuns:

Buna! Bagate in vorba cu el, fal sa rada cu niste glume, stai mai mult prin preajma lui si ajutal la nevoi happy si intereseaza-te ce ii place EX: muzica, sport, cantareti ce echipa de fotbal ii place, ce jocuri joaca etc!

| JUSTaRetard explică (pentru WlxxWARxxlW):

Pai imi este frica sa vorbesc cu el doar pentru ca s-au dus niste colege la el si l-au intrebat daca vrea sa fie impreuna cu mine si el da fiecare data a spus nu

6 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Vorbesti cu el va cunoasteti va inprieteniti apoi incerca sa devi mai mult

| neutrino a răspuns:

Tu ai putea calca de buna voie intr-o baliga?

| Azµre a răspuns:

Nimic, el place pe altcineva

| InTell a răspuns:

Buna!
Incearca sa va imprieteniti.
Pa, pa.

| zuzukidu a răspuns:

Hey. nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni... daca intr-o zi o sa ii placa de tine o sa fie doar pentru ceea ce esti cu adevarat, nu pentru ceea ce vrei sa pari. Dupa parertea mea o fata nu trebuie sa para disperata dupa un baiat ci sa il faca pe acesta sa fie mort dupa ea.