| SufletelMicSiTrist a întrebat:

Buna TPU happy! Am o intrebare, mai mult pentru fete. Am sa incep cu inceputul: iubitul meu s-a dus la o nunta de-a unui fost coleg cu un prieten comun. Ma ingrijoreaza faptul ca ar putea dansa| vorbi... sa se dea la alta fata. Stiu ca ar face asta intentionat si cu mine dar singurul lucru pe care`l opreste este ca tine la mine si nu vrea sa ma raneasca in acest fel. In plus el este o fire tipic barbateasca ( ii umbla hormonii dupa orice fata mai... stiti voi whistling ) si ma deranjeaza acest lucrul. Ar trebui sa stau linistita sau ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Ar trebui sa te ingrijoreze, intotdeauna un baiat cauta o fata temporara si daca te iubeste mult, atunci cand este cu preetena (surogat) se gandeste la tine, nu ar trebui sa fi geloasa pe el, de aceea baietii o au, ca sa o dea.

4 răspunsuri:
| LazarDarius a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa stai linistita..cu un baiat la tine..ca ori cum si el tot aceals lucru va face..mai ales daca ii umbla hormoni asa cum ai spus

| SufletelMicSiTrist explică (pentru LazarDarius):

Deci m`am cam exprimat gresit... faza cu hormonii o face intentionat-in prezenta mea- ( sa ma faca geloasa sau asa ceva. ). Eu nu vreau decat sa`mi salvez relatia. Stiu ca ma iubeste dar nu o mai face ca la inceput si mai mult asta ma ingrijoreaza si din cauza asta am momente de indoiala

| SufletelMicSiTrist explică (pentru LazarDarius):

Nu ai auzit de incredere?

| SufletelMicSiTrist explică (pentru alexclaudiu2003):

Mereu am crezut ca daca ai o prietena, nu mai ai nevoie de altele straight face