| BumBomn a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru baieti.Ce v-ar placea la o fata?

Răspuns Câştigător
| EdiNetz a răspuns:

Pai daca e frumoasa, dotata, daca ai ce vorbii cu ea( adica sa fie o fire sociabila) sa fie ascultatoare sa nu fie fitoasa sa aiba o inaltime cam cat a mea.

| LoveSmiley a răspuns (pentru EdiNetz):

Daca e dotata? Nu stiu de ce toti baietii vor ca fetele sa fie dotate? Vrei sa spui ca nu te -ai indragosti de o fata care ". Indeplineste "toate cerintele, dar este mai putin dotata? Eu sincer nu m-as putea indragosti de un asemenea baiat!
PS:in ce mod ascultatoare?

| sebby27 a răspuns (pentru LoveSmiley):

Se referea probabil la faptul ca trebuie sa il atraga fizic prin formele pe care le are fata.Ascultatoare, adica sa nu fie tot timpul in contradictoriu sau sa minta.
Eu asa vad lucrurile

15 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Sa nu fie mai grea ca mine.
Sa mi-o scoale de fiecare data cand o vad.

| syd a răspuns:

Sa fie draguta, prietenoasa, vesela. Sa nu fie prefacuta si sa aiba interese comune cu ale mele happy.

| sebby27 a răspuns:

Sa nu aibe mai mult par pe maini decat am eu pe cap.

| Antyss08 a răspuns:

Fiecare persoană are preferințele lui/ei.

| JohnCena02 a răspuns:

Buna la pat.

| TheBoY a răspuns:

Mie mi-ar place sa fie inalta, dar nu mai inalta decat mine laughing), sa nu fie materialista, sa fie daraguta, sa nu fie fitoasa, sa fie frumusica, daraguta, sa ma inteleg bine cu ea si sa nu ma insele cu altu'. a si sa nu se supere din orice.

| TheBoY a răspuns:

Mie mi-ar place sa fie inalta, dar nu mai inalta decat mine laughing), sa nu fie materialista, sa fie daraguta, sa nu fie fitoasa, sa fie frumusica, daraguta, sa ma inteleg bine cu ea si sa nu ma insele cu altu', sa nu se supere din orice si sa fie dotata'. big grin

| docil a răspuns:

Sa fie perversa! as putea sa iti cer PAREREA despre 2 perversiuni? tongue

| zett9 a răspuns:

Sa fie urata, cu multe cosuri pe fata, scandura si inalta(1.95), cand vorbeste sa scuipe(ca lama) proasta de bubuie, si sa fie stirba.

| zett9 a răspuns (pentru zett9):

Am uitat sa mentionez: sa poarte peruca si cand vorbeste sa tipe.

| SimoFralala a răspuns (pentru zett9):

rolling on the floor))))))

| VeryGoodGuy a răspuns:

Sa arate ca o fata, adica sa fie feminina la aspect, intelegeti voi.
Sa ai ce vorbi cu ea.
Si cel mai IMPORTANT: SA STIE CE VREA! Sa nu fie o ticnita care actioneaza la primul impuls, dupa aia sa ii para rau, sa nu stie ce sa faca si sa continue cu alte tampenii.