| Creattsa a întrebat:

O intrebare pentru baieti.Ce credeti despre fetele virgine? fara jigniri sau mijtocareala.happy

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Ce poti crede? Cele care sunt virgine in parerea mea sunt cele normale, adica e anormal sa iti pierzi virginitatea de copil, nicicand dealungul timpului fetele nu isi pierdeau virginitatea de mici decat foarte rar si asa era normal insa in zilele noastre anormalul este vazut ca normal.

8 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Intrebarea asta e deja o jignire si mai ales o chestie personala.

| unknownn a răspuns:

Destepte tongue
Respect!

| Dariusuu a răspuns:

Tot respectul.

| TuRneR01 a răspuns:

Un diamant ce trebuie slefuit, daca intelegi ce zic

| TwiXXXie a răspuns:

Am un respect enorm pentru fetele virgine, care nu se duc cu oricine, sfat de la un baiat, pastreaza-ti virginitatea pana cand vei gasi persoana potrivita, nu iti da "fecioria" la oricine draga mea, ca o sa-ti para rau mai tarziu

Răspuns utilizator avertizat
| spoiledcat a răspuns:

Pai....sa iti raspund eu. daca e frumoasa, o sa creada ca e fata cuminte. dar daca e urata o sa creada ca nu a vrut.o nimeni si de asta e asa happy

| sk0rsk0r a răspuns:

Respect pentru ele. asteptati oare baiatu potrivit tongue? Altele isi incep viata sexuala la varste fragede. gen 11-14 ani.