| BlackNinja a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru baieti,in special.Ce faceti daca sunteti refuzati de catre o fata, cum ati reactiona?

12 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Pleci si cauti alta fata.

| Fulbaster a răspuns:

Eu as lasa-o si as gasi alta fata!
Sper ca te-am ajutat!

| OodanteoO a răspuns:

I-as spune ca e parerea ei si as vrea sa ramanem prietenihappy

| Mangeyoku a răspuns:

Daca nu ne-ar placea de ea, ci doar asa, de distractie, am cauta alta.
Daca s-ar intampla sa ajungem s-o _____ nu ne dam batuti asa de usor

| Ady994 a răspuns:

Buna intrebare...pai daca o fata m-ar refuza. As radelaughing. mi se pare chiar comic cum zic fetele nu unui baiatlaughing. Adica ceva gen:"nu esti genul meu ", "nu avem ninim in comun" sau "nu ne potrivim". adica le e greu sa zica NU TE PLAC INCEARCA LA ALTA? oricum stai linistit fete sunt destule. In medie sunt cam 3 fete la un baiat. deci...ai de unde

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Pai daca mar refuza asi injurao in gand rolling on the floor
Si plec scaut alta rolling on the floor
Glumesc
Pai as aslutao si ii zic ca ramanem amicibig grin

| Quicky25 a răspuns:

Pai ramaneti amici si pleci sa cauti altabig grin

| Claudiu992 a răspuns:

Nu e sfarsitul lumii. Poate stii cum se spune: "balta e plina de pesti". Crede-ma, daca o tipa nu a vazt nimic la tine asta nu inseamna ca niciuna nu vede nimic la tine. Extinde-ti putin anturajul, incearca sa faci cunostinta cu toti prietenii prietenilor tai happy (e doar u sfat).

| baimalasi a răspuns:

Nu mi-ar pasa deloc, vorba aceea Mai sunt si alte femei pe planeta!

| Maniaku a răspuns:

Daca o fata te refuza nu e sfarsitul lumii.Nu trebuie sa fi nici asa zis "curvar".Dar stai linistit odata fericirea vine.Crede-ma ca si eu eram trist si asa.Dar sunt minim 3 fete la un baiat.Asa ca eu zic ca iti vei gasi dragostea.Nu dispera. Fete mai sunt.Incearca sa te calmezi si sa mai cauti.

| Wolf3 a răspuns:

Hidra7 (sunt baiat) nu s-ar complica din cauza asta. Eu stau si astept pentru ca la un momentdat se va intoarce.

| PacoMyDog a răspuns:

Eu unul as cauta alta fata ....Stai linistit ca nu se intampla nimic daca mai primesti si cate un "NU".