| Crynutza a întrebat:

O întrebare pentru bãieti: Cum vã simtiti atunci când sunteti refuzati de o fatã? Mai exact ce simtiti în acel moment?
Si nu mã refer la orice fatã ci la una de care vã place extrem de mult...

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Simt o dezamagire. Normal ca sunt suparat pentru ca mi-as fi pus multe iluzii. De obicei nu fac pasul acesta decat atunci cand simt ca poate fi ceva intre mine si fata respectiva. Cand plac o fata si totusi nu vad nimic din partea ei ma resemnez si merg mai departe fara sa doara foarte mult. Insa cand iti faci iluzii doare destul de mult. Te gandesti de multe ori daca trebuie cumva sa te schimbi. Te gandesti ca e ceva gresit la tine desi de multe ori nu e adevarat. Simti ca ai ratat tot. Simti ca te-ai ratacit pur si simplu si nu mai stii nici incontro te indreptai nici cum sa te intorci acasa.

| cossmy a răspuns:

Pai... oribil, cred ca e cel mai nasol sentiment. Exact cum zice "mosu:viata nu'si mai are rostu". Toate sperantele, scenariile si increderea iti dispar, si te simti ca ultimul om, parca niciodata n'o sa mai fii fericit. Mai ales daca tii fff mult la fata aceea, greu iti trece(daca trece)

| GdX a răspuns:

Depinde de fiecarelaughing daca e omu pozitiv spune: eh lasa ca vine alta, daca e negativist: oh doamne ce ma fac? nu pot trai fara ea.

| mocatofa a răspuns:

Eu 1 ul ma duc la tara, caut o funie si ma duc la vecinul meu in grajd si ma spanzur in public.
Publicul fiind vacile. si ce mai are pe acolo.
Serios '' nu mi s a intamplat " pentru ca imi dau seama care sunt sansele dupa ce flirtrez cu ea daca vad ca saliveza ii aplic o pupatura frantuzeasca " si gata suntem comb laughing. poate si un sex 1 h la viteza ca Fernando ' se stie "
*** trebuie sa fie naspa sa te respinga " sa-ti de jet " sa ti o de a la flegma. ***.
U cum te simti cand te refuza vreun mucios '?

| mosu_9772 a răspuns:

Ca viata nusi mai are rostul apare acel sentiment de neputinta ma simt inutil numi gasesc rostul eu personal sunt distrus ar prefera sa ma bata sa ma scuipe dar nu sa ma refuze

| GaleaMarius a răspuns:

Atunci cand cineva te refuza...parca incepi sa-ti fie rusine de fata respectiva...deci nu mai vrei sa stai langa ea(tie rusine).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, depinde de firea fiecaruia. Unii se descurajaza, altii nu renunta asa usor, altii trec repede peste, depinde de fiecarebig grin

| wizzard a răspuns:

Am 2 raspuns pentru tine.
1. decat sa fiu un bou ( ca nu incerc_ mai bine sunt un magar(ca incerc)
2.si totusi atunci cand te refuza Alba-ca-Zapada. e al draq de rusinos.simt ca as vrea sa intru in pamant, simt ca se termina replicile pentru seara respectiva, simt ca sunt privit cu alti ochi.