| nikol_8225 a întrebat:

Intrebare mai mult pentru baieti:Ce lucruri nu va plac la fete? Si ce lucruri va atrag la o fata? Funda si vot:X:X

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce sa ma atraga...
Depinde cum vrei sa o 'iei'
Sa imi placa pentru o aventura?
Sau o relatie serioasa?
Sunt 2 tipuri de femei in lumea asta'
Primul tip: Cu*va pe strada si doamna in pat!
Al 2 tip: Doamna pe strada si o adevarat cu*va in pat
Degeaba are forme
Degeaba se uita toti dupa ea
ToTul e degeaba
Daca o vor doar pentru o noapte
Mai mult mas uita la o fata 'decent' imbracata
Decat la una 'dezbracata'
Nu spun ca nu mas uita si la aia dezbracata'
As lua`o o tura 2 poate.
Dar nu mai mult...
Fetele timide sunt cele mai ok'

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Hmmmm...Ce nu imi place la o femeie? Pai sa nu fie alcolica, sa nu se imbrace prea...sau mai bine zis sa fie mai imbracata, sa fie infidela ca ii rup capul, sa nu fie tunata,drogata, prea slaba, prea grasa.Acum ce imi place. In primul rand sa mestece guma dupa ce fumeaza, nu suport sa ii puta gura a tigari, sa aiba forme cat de cat, sa fie cat de cat desteapta, sa aiba prietene multe si bunaciuni, sa nu imi zica sa nu ma duc la bere cu baietii, sa zica sa calc acceleratia la podea, sa nu fie o plangacioasa, sa imi creasca cei 10 copii din casniciile anterioare, glumeam aici.

| andreea_9802 a răspuns:

Lucrurile pe care ii atrag pe baieti la o fata st sanii, fundul picioarele...sti uh