| bobogavris a întrebat:

Am o intrebare pentru fetestraight face Ce anume vrea o fata de la un baiat? dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,fiecare fata e diferita si au nevoi diferite,eu personal cred ca fete vor multa iubire si foarteeee multa atentie si afectiune din partea baiatului.O fata vrea sa fie alintata,sa se simta protejata si iubita de baiat,sa o faca sa se simta ca e centrul unviersului lui si cam toate fetele vor sa fie cautate,sunate,complimentate.
Vor baieti cu bun simt,care s anul fie nici prea timizi dar nici prea grosolani,mie personal imi plac baietii simpli,de gasca,cu care sa glumesc,nu trebuie sa fie bogat dar nici sarac lipit,oricum nu prea m-ar interesa de cati bani dispune atata timp cat imi ofera iubirea de care am nevoie,desigur ca daca ar avea o conditie buna nu ar strica.O fata re nevoie de aproape aceleasi lucruri de care are nevoie si un baiat,pentru ca si fetele au sentimente,dorinte, nevoi, dar cum fiecare e diferita nu pot generaliza.Sunt unele fete materialiste care tot ce cauta e baieti cu bani,sunt altele care vor doar multa dragoste, mai sunt altele care nu vor relatii serioase doar aventuri, sunt fel si fel de cazuri.La mine banii nu conteaza,frumusetea conteaza, pentru mine conteaza aspectul fizic, dar nu atat de mult cat comportamentul lui si personalitatea care o are.

4 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Depinde de fiecare fata,nu toate cauta acelasi lucru,eu cred ca multa iubire, afectiune, sa se simta iubita si fericita alaturi de partenerul sau.

| iubiricaa a răspuns:

Buna! eu as vrea totul de la un baiatlaughing.dar sa nu exageram! in primul rand as vrea sa fie sincer cu mine,sa nu ma minta mereu! sa ma iubeasca,sa simt ca am pe cineva langa mine mereu! nu vreau sa se fereasca sa ma prezinte prietenilor lui,sau sa-i fie rusine cu mine! vreau sa fie afectuos, romantic! sa ma faca sa ma simt fericita si implinita! sa simt ca am facut o alegere buna cand am acceptat sa fiu impreuna cu el! dar, nu toate pot fi indeplinite. uneori baietii mai uita cate cevalaughing.dar eu as fi multumita sa-mi spuna in fiecare zi te iubesc si sa-mi spuna ca-i esre dor de mine si cat de mult ii lipsesc!

| looolliika a răspuns:

Buna acum depine de fata. mie de ex imi place s am simt in siguranta langa el si sa ne distram de minune impreuna. si restul vine de la sine happy

| Ziiziii a răspuns:

Eu sa simt ca sunt iubita,sa fiu in siguranta dar in acelasi timp si libera,sa fie sincer cu mine, sa ma accepte asa cum sunt, sa nu incerce sa ma schimbe ca nu are sanse,