| somrik a întrebat:

Salut TPU! Aceasta intrebare este pentru fete, cum ati vrea sa fie un baiat al viselor voastre? funda!

20 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Hehe toate visati cam acelasi lucru...iar in realitate tot dupa un obsedat sexual si prost umblati laughinglaughinglaughinglaughing

| BlackAngel97 a răspuns:

Sall! Pentru mine nu trebuie sa fie ceva foarte special dar sa fie dragutbig grin. Trebuie sa fie intelegator, sa ma iubeasca cu adevarat, si cel mai important SA NU FIE NESIMTIT! Pentru tine cum ar fi?

| Jhfdfd a răspuns:

Pai, baiatul visurilor mele este tipul misterios, care la inceput sa para neinteresat, apoi sa afli ca in adancul sufletului te iubeste. sa fie glumet, sa se poarte frumos, nu cer sa fie cel mai bine imbracat, dar sa aiba haine pe marimea lui, adica maj. baietilor stiti si voi poarta haine groaznic de largi, dar nu cer sa fie cu haine scurte ci perfecte....sa aiba ochii maro, par brunet/blond/negru puternic, sa aiba un corp perfect, sa fie slab ca mine big grin, sa fie totusi protector cand te intalnesti de ex cu golani, sa vorbeasca frumos cu mine, sa injure daca e nevoielaughing), lista continua dar nah... nu cred ca o vrei pe toatalaughing)rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos :
-Nu conteaza culoarea parului/ a ochilor,dar sa nu aiba mustata/barba.
-Sa aiba corp frumos; x
-Sa nu fie nici prea gras nici prea slab.
-Sa se imbrace la moda si sa se aranjeze la par,sa fie curat.
Caracter:
-Sa fie romantic
-Sa ii placa sportul,si sa fie puternicbatting eyelashes
-Sa nu vorbeasca vulgar, numai cand chiar e nevoie
-Sa nu fie prea nesimtit, dar nici prea timid.
-Sa fie glumet
Lista ar putea continua mult si bine laughing oricum este un baiat al visurilor, nu am pretentii sa gasesc in lumea reala, dar macar sa fie frumos si sa vorbeasca frumos conteaza.

| Marius_Florea_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru caracterizare laughing)

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Depinde de fata respectiva, daca e obsedata de atentie, baiatul viselor trebuie sa fie cel mai frumos din lume, iar daca e o fata sensibila, atunci nu conteaza aspectul fizic, ci doar sa se inteleaga cu el, sa se simta bine in prezenta lui, sa stie sa vb cu fetele, si sa aiba o inima buna!

| angeldevil_7103 a răspuns:

Poi sa aiba par brunet, ochi albastrii, nu prea inalt subtirel

| somrik explică:

-Eu am aproape toate aceste calitati doar una sint cam grasut, dar joc futbol foarte bine, ce credeti ca am sansa sa fiu totusi un baiat bun?

| Jhfdfd a răspuns (pentru somrik):

Of course, da ai, sunt unii baieti (poate tu) care desi au cateva kg in plus, totusi arata bine... si daca joci si fotbal, cu atat mai bine, succeswinking ru cred ca da happy succes la fete laughingrolling on the floor

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Sa nu vrea sa ne schimbe sa nu fie gras sa nu ne jigneasca sa nu fie narcisist si sa ne sistina in totce facem.

| Mihaela2o a răspuns:

Baiatul viselor mele este iubitul meuhappy. Trebuie sa fie amuzant sa stie sa ma faca sa zambesc atunci cand sunt suparata. Fiecare baiat are acel ceva special.

| SaveAngel a răspuns:

Sa aiba ochii caprui, brunet, sa nu aiba ochelari sa ii placa fotbalul, sa fie romantic glumet etc

| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Sa fie frumos.
Inalt, intelegator, cuminte, sa aiba grija de el, atent cu mine, sincer, destept.

| Alynne a răspuns:

Pai..sa fie putin mai inalt ca mine, cu ochii de un albastru patrunzator (day dreaming), brunet, fara mustata/barba laughing nu foarte slab dar nici gras..si la comportament..sa fie intelegator si protector, glumet, nu foarte nestimtit si sa ma iubeasca cu adevaratbatting eyelashes Nu cer prea mult nu? laughing

| madaAlexa a răspuns:

Saten sau brunet, pus la sala, sincer, iubaret, romantic

| SmRpT a răspuns (pentru madaAlexa):

Vrei un tip musculos tusmug...zi asa, nu "pus la sala"laughing)

| madaAlexa a răspuns (pentru SmRpT):

Eee...ma rog tot aia elaughing))

| SmRpT a răspuns (pentru madaAlexa):

Succes in cautarea luihappy

| madaAlexa a răspuns (pentru SmRpT):

Da msmsslaughing

| honeycat a răspuns:

Cineva imperfect, care sa nu dacă totul ca la carte, spontan, dar romantic, Smekeru' dar nu foarte, sincer, misterios, care sa nu manipuleze, nu ştiu, un acel cineva care sa simtă ceea ce simt şi eu, care sa ma dacă fericita...happy