| Alek112 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Ce va place la un baiat?
Răspunsuri sincere

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebările de genul ăsta.
Pe locul 2 ar fi plânsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am pus aceasta intrebare asa ca mi-am facut curaj si cand eram la ora de sport (la liceu baiatule nu la grădinuță) am intrebat pe cateva fete ce adora ele le un baiat si la ce se uita ele. Nu o sa-ti vina sa crezi dar... ele, se uita la fund frate, mai nou si fetele se uita la fundul baietilor, super ciutat dar adevarat, sa stie sa vorbeasca deschis si sa fie dragut, de ex. sa fie inalt, cat de cat nu slabanog, hai sa fim seriosi si sa aiba ceva in buzunar ca no, banii nu strica.

| Alek112 explică (pentru anonim_4396):

Ai zis bine frate, si sincer nu m-a surprins sa aud ca si fetele se uita la fund, am mai auzit asta insa eram curios sa vad ce va răspunde o fată la această întrebarehappy

Răspuns utilizator avertizat
| porcarumadalina a răspuns:

Zimbetul,comportamentul,ochii,buzele,si felul cum se comporta cand e inervat sau trist...
Si stilul

| perversa098 a răspuns:

Comportamentul, aspectul, inteligenta.